Pałac Tłokinia, Asia i Michał

Klimatyczne wesele w Pałacu Tłokinia

Kiedy dwójka ludzi ma być razem, Los poruszy niebo i ziemię, żeby tak się stało! W przypadku Asi i Michała zaczęło się niewinnie, od szkolnej kanapki (M. poczęstował Aśkę i tak się zaczęło). Długa historia miłosna, dużo lat razem, na dobre i złe! Przyznam szczerze, że przyjaźń i flow między tą dwójką można wyczuć na odległość. W patrzeniu na siebie, sprzeczkach, śmiechach i żarcikach. Piękni, młodzi, zakochani! A wisienką na torcie tej historii był przepiękny, bajkowy ślub w wyjątkowym miejscu.

Pałac Tłokinia w woj. wielkopolskim spełnia chyba wszystkie oczekiwania idealnego miejsca na idealne przyjęcie – elegancki, nie za duży, gustownie urządzony, z pyszną kuchnią i nieziemskim ogrodem! A całość dopełnia przeszklona sala restauracyjna, z której roztacza się widok na ogród.

Ślub cywilny Asi i Michała odbył się w pawilonie, ulokowanym w sercu ogrodu. Na wejście wybrali piosenkę Jareckiego – „Kochanie”. Było pięknie i wzruszająco. A później klasycznie – tańce, hulanki, swawole, do białego rana. Udało nam się też wyskoczyć na ślubną sesję plenerową przed zachodem słońca.

Polecenia z klimatem

Miejsce – Pałac Tłokinia

Suknia/biżuteria – Madonna/ Swarovski

DJ: https://djglosny.pl